Blog

Kraków pełen tajemnic – odkryj 5 nieznanych miejsc

Choć Kraków może wydawać się dość znanym wszystkim miastem, skrywa jednak ciągle wiele tajemnic. Wyrusz na pełną przygód wyprawę dla odważnych i odwiedź miejsca, o których istnieniu często nie wiedzą inni turyści. Po spacerze z dreszczykiem emocji warto zaś ochłonąć w ciepłym, wygodnym i spokojnym pokoju, dlatego podczas planowania wizyty… Czytaj więcej »

Popularne chorwackie wyspy idealne na czarter

Czarter jachtów – doskonały pomysł na wakacje Jachty, dostępne w ofertach są świetnie przygotowane, bezpieczne, a także wyjątkowo zadbane. Czarter jachtu jest doskonałym pomysłem na zapewnienie sobie i swoim najbliższym komfortowego i niezapomnianego urlopu. Wyposażona kuchnia, znajdująca się na jachcie, łazienka z ciepłą wodą, są obecnie podstawowymi elementami dla osób… Czytaj więcej »

Nasza oferta usług przewodnickich skierowana jest do grup i turystów indywidualnych. Chętnie oprowadzamy po Krakowie wycieczki firmowe, szkolne, pielgrzymki, rodziny, grupy przyjaciół. Do każdej wyprawy przygotowujemy się, rozmawiając z Państwem o Waszych zainteresowaniach i potrzebach. Proponowane trasy prezentujemy na naszym portalu Kraków Zwiedzanie, ale program wycieczki zawsze dostosowujemy do życzeń… Czytaj więcej »

Piaszczyste, różnokolorowe karaibskie plaże przyciągają każdego roku tysiące turystów. Najlepszą wyspą, na jaką warto wybrać się jest Barbados. Z tej wyspy pochodzi jedna z najsłynniejszych światowych piosenkarek Rihanna. Jest to pierwszy powód, dla którego miejsce to warto odwiedzić. Będzie to na pewno niezapomniana przygoda, którą będziecie wspominali przez lata. Miejsce… Czytaj więcej »

Las Vegas – światowa stolica hazardu

Pustynia Mojave jedno z najcieplejszych miejsc na ziemi z temperaturami potrafiącymi przekraczać 50°C – to właśnie tu pośród niczego znajduje się światowa stolica hazardu i rozrywki. Najpiękniejsze hotele, najlepsze kluby oraz niesamowite kasyna sprawiają, że miasto przyciąga do siebie, co roku tłumy turystów z całego świata pragnących się zabawić i… Czytaj więcej »