Hotel BUKOVINA ****

Hotel Bukovina to luksusowy czterogwiazdkowy hotel położony w Tatrach na wysokości blisko 1000 metrów n.p.m. Bliskość natury i doskonała lokalizacja zapewniają komfortowy wypoczynek o każdej porze roku.

Wszystkie 152 pokoje, które hotel oferuje są nowocześnie urządzone i dobrze wyposażone. Znajdziemy w nich takie udogodnienia jak telewizor z płaskim ekranem, klimatyzację, minibar, telefon czy szlafrok. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z wanną lub prysznicem, podgrzewaną podłogą, suszarką do włosów oraz ręcznikami. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.

W hotelu znajduje się luksusowe spa, w którym goście mogą się zrelaksować korzystając m.in. z bogatej oferty masaży czy zabiegów regeneracyjnych. Termy Bukovina należące do kompleksu hotelowego to doskonałe miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Znajdziemy w nich 20 basenów termalnych o temperaturze wody 28-36℃, strefę zabaw dla dzieci i młodzieży oraz zjeżdżalne.

Na terenie hotelu znajduje się także centrum biznesowe. Sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone i mają od 41 do 547 metrów kwadratowych powierzchni.

Dla najmłodszych przygotowany został specjalny klub malucha z wieloma atrakcjami oraz wykwalifikowaną opiekunką.

Napisz opinię