Red Sea Zone

Red Sea Zone to firma, która zajmuje się organizacją kursów kitesurfingu na północnych krańcach plaży Mangrovvy. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję posurfować po Morzu Czarnym, które jest jedyne w swoim rodzaju. Ośrodek znajduje się w prywatnym miasteczku El Gouna. „Afrykańska Wenecja” znajduje się niedaleko jednego z najpopularniejszych lotnisk w Egipcie, czyli w Hurghadzie. W związku z tym, na pewno nie będzie problemu z dotarciem do naszej bazy, jak i do Egiptu. Z Polski organizowanych jest kilka lotów dziennie. Każdy będzie mógł spokojnie wylądować na nowoczesnym lotnisku, a następnie bez żadnych problemów dotrze do naszej firmy. Pomagamy w załatwieniu wszelkich kwestii formalnych, jak i logistycznych.

Red Sea Zone, Egipt

Zapewniamy przepiękne miejsce, które urzeknie Cię niezwykłym klimatem oraz przepiękną pogodą. Słońce świeci tu cały czas. Na pewno podczas wakacyjnego wyjazdu nie będzie go brakowało. To możemy Ci zagwarantować. W naszej bazie panują świetnie warunki wiatrowe, co jest podstawą do uprawiania sportów wodnych. Pierwszą sesją w wodzie możesz cieszyć się już po 30 minutach od wylądowania na lotnisku w Hurghadzie. Bez dwóch zdań zorganizujemy najlepiej jak potrafimy Twój czas w Egipcie. Sprawimy, że wyjazd ten będziecie pamiętali na długo. Moc atrakcji oraz szaleństwo na wodzie na pewno zapadnie Wam w pamięci. Będą to najbardziej aktywne wakacje, jakie do tej pory przeżyliście.

Red Sea Zone

Organizujemy kursy kitesurfingu od zera. W związku z tym, każdy kto tylko chce nauczyć się tego wyjątkowego sportu wodnego może do nas przyjechać. Pokażemy co i jak. Nauczymy właściwego posługiwania się sprzętem oraz utrzymywania na wodzie. Odpowiemy na wszystkie pytania. Ponadto, organizujemy również treningi zawodowe dla osób, które są już znakomite w kitesurfingu. Dla każdego mamy ofertę na miarę jego potrzeb. Stawiamy na wysoką jakość organizowanych szkoleń. Dbamy o to, aby każdy z pobytu w Egipcie był zadowolony.

Red Sea Zone

W naszej bazie znajdziesz najlepszej jakości sprzęt, na którym będziecie mogli się uczyć kitesurfingu. Organizujemy eventy, zawody, obozy dla młodzieży oraz wyprawy kitesurfingowe na bezludne wyspy Morza Czarnego. Organizowane przez nas Kitesafari cieszy się dużą popularnością. Możesz i Ty w nim uczestniczyć, jeżeli zdecydujesz się na spędzanie wakacji w aktywny sposób. Tych wakacji na pewno długo nie zapomnicie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Red Sea Zone.