Hotel Czarny Potok Resort & SPA

Hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju położony jest u podnóża Jaworzyny Krynickiej, dzięki czemu dojście do stoku narciarskiego zajmie nam tylko krótką chwile. Jest to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek zarówno zimą jak i latem.

Hotel oferuje 236 pokoi, z których każdy wyposażony jest w takie udogodnienia jak płaski telewizor, klimatyzacje czy Wi-Fi. Goście mają również dostęp do spa, centrum fitness, klubu dla dzieci oraz krytego basenu. Na terenie hotelu znajduje się także amfiteatr dla 1000 osób, a na zewnątrz chata grillowa dla 300 osób.

Sale konferencyjne sprawiają, iż jest to świetne miejsce do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych czy bankietów.

Restauracja hotelowa serwuje zarówno regionalne potrawy jak i zagraniczne przysmaki.

Doskonałe położenie zapewnia piękny widok z każdego pokoju, a dodatkową atrakcją jest przepływający przez teren hotelu potok.

Podobne wpisy

ul. Czarny Potok 28 33-380 Krynica-Zdrój Polska

+48 18 477 76 40 - 44

Położony jest w malowniczej Dolinie Czarnego Potoku tuż obok góry Jaworzyna Krynicka, na której znajduję się stok oraz jedna z najdłuższych i najnowocześniejszych kolei gondolowych w Polsce. Hotel oferuje 49 eleganckich i przestronnych pokoi z balkonem, z którego można podziwiać piękno okolicznych gór. Czytaj więcej…

Napisz opinię