Hotel Moszna Zamek

Jeśli chcą państwo spędzić noc w wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscu zamek w Mosznej będzie do tego idealnym miejscem. Hotel znajduje się środku XVII-wiecznego zamku o urokliwym i bajecznym wyglądzie. Posiada 99 wież i wieżyczek oraz 365 pomieszczeń, z których 13 jest elegancko zaaranżowanych i przeznaczonych do wynajmu dla gości na niezwykłą noc.Zamek w Mosznej

W pokojach znajduje się prywatna łazienka z prysznicem oraz telewizor. Wysokie sufity, duże okna z zasłonami i eleganckie żyrandole nadają wyjątkowego szlacheckiego klimatu. Dopełnieniem są solidne drewniane meble. Na zewnątrz jest piękny park, w którym rosną rzadkie skupiska rododendronów, a także możemy w nim spotkać okazałe 300 letnie dęby.Hotel Moszna Zamek

Na miejscu goście mogą skorzystać z ze spa, które obejmuje saunę, wannę z hydromasażem, zabiegi odnowy biologicznej oraz wiele rodzajów masaży. Dla osób aktywnych przygotowana została siłownia.

W hotelowej restauracji serwowane są dania regionalnej kuchni śląskiej i opolskiej. W karcie dań znajdziemy takie przysmaki jak żurek śląski, rolada śląska z kluskami w sosie pieczeniowym, czy pieczeń ze schabu. Po pysznym posiłku w kawiarni można zamówić smaczną kawę oraz coś słodkiego na deser.

Zamek w Mosznej

Zamek w Mosznej to także świetne miejsce do organizacji różnych spotkań biznesowych, szkoleń czy bankietów dzięki siedmiu salom konferencyjnym wyposażonym w stylowe meble i zapewniającym elegancki królewski wystrój. Całość prezentuje się niezwykle okazale i imponująco.

Bezpośrednio obok hotelu znajduje się parking samochodowy dla gości. Zamek oddalony jest o 30km od Opola.