Apartamenty W DRZEWACH

Niezwykle innowatorski pensjonat W DRZEWACH to kompleks czterech apartamentów mających charakter domków na drzewie. Zlokalizowany w nałęczowskich wąwozach otoczony pięknymi lasami gwarantuje ciszę, spokój i bliskość natury, jakiej nie dostarczy nam żaden inny hotel.

Apartamenty są nowocześnie zaprojektowane i zbudowane w całości z drewna, czym podkreślają jeszcze bardziej naturalny klimat tego miejsca. Duże okna sprawiają, że wnętrze jest jasne oraz dają nam możliwość podziwiania uroków lasu. W środku znajdziemy łazienkę z toaletą, prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów, a także szafę, stolik kawowy, dwa fotele i obficie wyposażony niezbędnik pobytu w drzewach. Goście mogą również korzystać z bezpłatnego Wi-Fi oraz podglądać życie w koronach drzew dzięki lornetce dobrej jakości.

nklllj;l

W apartamencie Tuja mieści się strefa spa oferująca saunę na podczerwień i saunę suchą, a także kilka rodzajów masaży w tym jeden specjalny w koronach drzew.

hklhoi

Dla gości przygotowanych zostało wiele atrakcji takich jak m.in. wspinanie się na drzewa przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, pokazy rzeźbienia w drewnie, obserwacja wysokościowa, loty balonem nad okolicznymi terenami czy warsztaty edukacyjne dla całych rodzin.

Napisz opinię