Hotel Roś

Hotel Roś położony jest w samym sercu mazur w miejscowości Pisz nad jeziorem Roś. Oferuje wypożyczalnie sprzętu wodnego, rowerów wodnych oraz czarter jachtów. Port znajdujący się tuż obok to jedna z największych przystani na Mazurach. Hotel dysponuje także prywatną plażą z wygodnymi leżakami oraz chatą grillową, która jest idealnym miejscem do spędzania ciepłych letnich wieczorów.

Goście mają do wyboru 27 eleganckich pokoi. W każdym z nich znajduje się prywatna łazienka z prysznicem oraz telewizor. Pokoje posiadają balkon, z którego roztacza się piękny widok na jezioro lub rzekę. Na terenie całego obiektu jest bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.

Posiłki serwowane są w klimatycznej restauracji z widokiem na rzekę. Do wyboru mają państwo dania kuchni regionalnej i staropolskiej. Hotel Roś jest także świetnym miejscem do organizacji ślubów, imprez okolicznościowych, szkoleń czy konferencji.

Na terenie obiektu goście mogą pograć w tenisa ziemnego oraz wypożyczyć rowery. Dla najmłodszych natomiast, przygotowany został plac zabaw na świeżym powietrzu i kącik zabaw wewnątrz budynku.