Kolbe Hotel Rome ****

Kolbe Hotel Rome to obiekt położony w samym sercu Rzymu. Doskonała lokalizacja stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania tego pięknego miasta. Zabytki takie jak Forum Romanum czy słynne Koloseum znajdują się zaledwie 10 minut drogi spacerem od hotelu.

Obiekt urządzony jest w nowoczesnym stylu jednocześnie zachowując elementy średniowiecznego budownictwa. Dzięki temu w niektórych pokojach znajdują się sklepienia na sufitach z XV wieku oraz ściany z cegły. Kontrastem do tego jest nowoczesne wyposażenie takie jak eleganckie futurystyczne meble, płaski telewizor czy łazienka z jacuzzi lub prysznicem. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz posiadają dostęp do bezpłatnego Internetu Wi-Fi.

W hotelowej restauracji posiłki serwowane są w formie bufetu. Do wyboru mają państwo dania kuchni włoskiej jak i również lokalne rzymskie przysmaki. Na miejscu znajduje się też elegancki bar.

Kolbe Hotel Rome to także świetne miejsce do organizacji różnych konferencji, spotkań biznesowych czy bankietów dzięki kilku w pełni wyposażonym w odpowiednie multimedia salom konferencyjnym.