Belle Mont Farm

To magiczne miejsce gdzie Atlantyk i Karaiby się spotykają. Wszystkie konstrukcje zbudowane są z materiałów pochodzenia lokalnego w połączeniu z wykonaniem przez ekspertów rzemiosła, kunsztu i designu, daje wspaniały efekt końcowy, który można określić jako wizjonerski. Położony na tle podgórza i stromych gór w bujnej zielonej okolicy, z zachwycającymi widokami na morze i pobliski wulkan St. Eustatious.

Znakomite posiłki przygotowywane są ze składników pochodzących z okolicznych sadów, pól i morza.

Pensjonat z basenem i jacuzzi na świeżym powietrzu na rozległym gospodarstwie ekologicznym. Dodatkowo nieograniczony dostęp do pola golfowego.

W hotelu

400-hektarowe gospodarstwo ekologiczne, basen, beach klub, korty tenisowe, pole golfowe, centrum fitness i spa. W pokojach: stacja dokującą do iPoda, iPad załadowany filmami, ekran kinowy i projektor, minibar ze specjalnymi winami, kawą i herbatą, wodą mineralną i lokalnie produkowanymi organicznymi kosmetykami.

Spa

Schowany za zasłoną liści wielkości uszu słonia w starym gaju mango trafnie nazwanym Mango Walk Spa. Słuchaj małp nad wami można pogrążyć się masażu otoczeni owocami i ziołami leczniczymi wokół.

Pokoje

84, w tym siedem gospodarstw i 12 willi.

 

Napisz opinię