Hotel Klimczok Resort&Spa

Hotel Klimczok Resort&Spa to czterogwiazdkowy hotel usytuowany w Szczyrku, tuż obok góry Klimczok. Zapewnia wspaniały wypoczynek zarówno zimą jak i latem, a doskonała lokalizacja sprawia, że jest to świetna baza wypadowa dla wycieczek narciarskich i pieszych.

Do dyspozycji gości jest ekskluzywne spa zaprojektowane w klimacie starożytnych łaźni rzymskich. Można się tu zrelaksować w saunie, wannie z hydromasażem oraz poddać różnym masażom i zabiegom upiększającym. Goście mogą również popływać w basenie.

Hotel oferuje 134 eleganckie pokoje, które wyposażone są m.in w telewizor, telefon, minibar czy suszarkę do włosów. Większość pokoi posiada balkon, a wszystkie mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

W hotelu znajduje się restauracja „Impresja”, w której serwowane są międzynarodowe specjały.

Obiekt dysponuje także dziewięcioma salami konferencyjnymi, które są świetnym miejscem do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych czy bankietów.

Dla najmłodszych przygotowany został specjalny Filgopark z suchym basenem z piłeczkami i zabawkami oraz plac zabaw na świeżym powietrzu.

Podobne wpisy

ul. Skośna 4, 43-370 Szczyrk

+48 33 817 88 74

Położony w Szczyrku jest jedną z najlepszych opcji dla wszystkich fanów zimowego szaleństwa. Okoliczne tereny oferują prawie 40 km tras narciarskich, a najbliższy stok oddalony jest zaledwie 15 metrów od hotelu. Każdy z 88 dostępnych pokoi zapewnia komfort i stylowe wyposażenie. Czytaj więcej…

Napisz opinię