Hotel Meta ****

Położony w Szczyrku jest jedną z najlepszych opcji dla wszystkich fanów zimowego szaleństwa. Okoliczne tereny oferują prawie 40 km tras narciarskich, a najbliższy stok oddalony jest zaledwie 15 metrów od hotelu.

Każdy z 88 dostępnych pokoi zapewnia komfort i stylowe wyposażenie. Znajdziemy w nich takie udogodnienia jak 40 calowy telewizor z systemem smart tv, telefon, sejf, minibar czy dostęp do Internetu. Łazienki w pokojach wyposażone są w wannę lub prysznic.

Goście mają również do dyspozycji centrum odnowy biologicznej Dr Irena Eris Beauty Partner, klub muzyczny Meta music club, kort tenisowy, Grill Bar, restauracje i kawiarnie oraz letni basen pod gołym niebem.

Dla dzieci przygotowany jest specjalny pokój zabaw, w którym znajduje się m.in. suchy basen z piłeczkami i zjeżdżalnią, gry, zabawki i inne atrakcje.

Podobne wpisy

ul. Poziomkowa 20, 43-370 Szczyrk-Biła

+48 669 260 101

Hotel Klimczok Resort&Spa to czterogwiazdkowy hotel usytuowany w Szczyrku, tuż obok góry Klimczok. Zapewnia wspaniały wypoczynek zarówno zimą jak i latem, a doskonała lokalizacja sprawia, że jest to świetna baza wypadowa dla wycieczek narciarskich i pieszych. Do dyspozycji gości jest ekskluzywne spa zaprojektowane w klimacie starożytnych łaźni rzymskich. Czytaj więcej…

Napisz opinię