Hotel Crocus ****

Nowoczesny czterogwiazdkowy hotel Crocus to świetny wybór dla osób poszukujących komfortu i wygody. Po dniu spędzonym na stoku goście mogą się zrelaksować w nowoczesnym spa, w którym można skorzystać m.in z Jacuzzi łaźni parowej czy poddać się różnym masażom i zabiegom upiększającym.

Hotel oferuje 49 eleganckich pokoi, a w każdym z nich telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon, sejf czy minibar. Dodatkowo goście mogą korzystać z bezpłatnego Internetu.

Dzięki trzem salom konferencyjnym, które są wyposażone w profesjonalny system wizualizacji, nagłośnienia i centralnego sterowania jest to również świetne miejsce do organizacji szkoleń i bankietów.

Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich najciekawszych atrakcji Zakopanego.

W hotelu znajdują się dwa kąciki zabaw dla najmłodszych.

https://www.youtube.com/watch?v=GdHMuk0LWKk

Podobne wpisy

ul. Seweryna Goszczyńskiego 7, 34-500 Zakopane

182 011 800

Jest to najnowocześniejszy pięciogwiazdkowy hotel w Zakopanem. Usytuowany w samym centrum miasta przy cichej uliczce zapewnia spokojny wypoczynek jak również szybki dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel oferuje 23 nowocześnie zaprojektowane pokoje, które spełniają najwyższe standardy. Dzięki temu znajdziemy w nich takie udogodnienia jak np. Czytaj więcej…

ul. Droga do Białego 3 34-500 Zakopane

+48 18 20 20 255

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest 10 minut drogi od centrum Zakopanego oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Takie położenie zapewnia doskonały wypoczynek zarówno latem jak i zimą. Hotel oferuje 173 eleganckie i przestronne pokoje, które spełniają najwyższe standardy i zadowolą nawet bardzo wymagających gości. Czytaj więcej…

Napisz opinię